search
top

Pirinç Sehpa ve Masa Dekorasyon Dünyası

Merhabalar bu yazımızda son günlerde popüler olan pirinç dekorasyonu ile ilgili bilgilerimizi ve güncel tarzları sizin ile paylaşacağız konumuz pirinç sehpa ve masalar.

Öncelikle bilinmesi gereken pirinç sehpa masa pahalı maden türlerinin başında yer alır ve bu özelliği ile özel tasarımlar ve şık evlerin vazgeçilmez bir dekorasyon objesi olmaktadır, pirinç ile yaptıracağınız herhangi bir ürün normal ürünlerin iki katı maliyetine olacaktır, maliyetinin tamamı maden den değil işlemesi ve kullanımı oldukça zor olmasından da kaynaklanır.

Bando geleneği On dokuzuncu yüzyılın başlarında İngiltere’de Sanayi Devrimi dayanıyor. Çalışma saatleri kentleşme artırmak ve daha kısa olan personel kendim için daha çok zaman vardı. İşverenler işçi sınıfı, öyle görünüyordu ki, onların boş zamanlarında adamış olan siyasi faaliyeti azaltmak amacıyla fabrika şeridini fon başladı. Böylece, bando geleneği doğdu.
Bando geleneğinin kurulduğu günden, pirinç araçların üretimi ve müzik konservatuvarı sayısında bir artışa mekanik becerileri gelişmiş beri mızıka genişlemesini yakıt yardımcı olmuştur. İngiltere’de, işletmelerin ve şehirlerin rekabet yarışmalarında, British Open sonuçlanan yıllık yarışmalarda büyük ve resmi serisi şimdi sonuçlandı. 1860 tarafından İngiltere’de 650’den fazla pirinç bantları vardı. Binlerce İngiltere bugün sayısı Pirinç sehpa bantlar, çok sayıda eski gruplarından iki 1900 yılında hayatta kurulan: Besses O’th Barn Brass Band ve Siyah Dyke Brass Band. 1996 yılında, İngiliz film Brassed Kapalı bando dünya çapında yeni kitlelere tanıttı.
Başlangıçta, Birleşik Krallık, bant kömür madenleri ve fabrikaların tarafından finanse edilmektedir. Birçok grup bu güne kadar iş sponsorluk tutun. Sponsor firma çalışmış profesyonel olmayan müzisyenlerden oluşan bantlar. Bugün İngiltere’de ve dünyada pirinç bantları, gönüllülerin tüm geleneğini takip etmektedir. Bazı gruplar, kurumsal, ticari ya da kişisel sponsorları, ama en bağış, ücret, bağış ve bağış toplama etkinlikleri güveniyor.

pirinç sehpa masa

pirinç sehpa masa

 

Pirinç sehpa ve masa önerileri için bu sayfayı inceleyin

Pirinç bantlar Japonya, Avustralya ve Yeni Zelanda’da çok popüler; ve son yıllarda Avrupa’da yeniden popüler oldu. Pirinç bantlar ondokuzuncu yüzyıl Amerika’da yaşamın önemli bir parçası iken, onlar büyük konser ve yürüyen bantlar ve tambur ve boru popüler konut ile değiştirildi. Amerika Birleşik Devletleri’nde, Kurtuluş Ordusu yıllardır bando geleneğinin bakımı için öncelikle sorumludur. Üstün Amerikan pirinç bantları New York Personel Band, Chicago Personel Band, Güney Bölgesel Band, National Capital Band, Pasadena Tabernacle Band ve Tustin Ranch Band olarak görev bulunabilir. Son zamanlarda bando ilgi var yenilendi. Bugün, pirinç bantları tasarım ve Amerika’da uygulanması düzinelerce vardır. Her milletin her yerinden bantları çizim, 1983 yılında, Kuzey Amerika Brass Band Derneği (NABBA) bando, ilk yarışmasını düzenledi ve rekabet bu güne devam ediyor.
Ne bando yapar (bas trombon hariç) sadece tiz nota anahtarı kısmında puanlama eşsiz bir enstrüman ve orkestra eserleri pirinç masa aralıkları ve yürüyüşler, caz, big band, blues, yeni odalar ve ilahilerin üzerinde yalnız özellikli geniş repertuarı olduğunu. Enstrümantasyon boynuzları, flugelhorn, tenor boynuzları, Baritones, euphoniums, trombon, B-flat ve E-flat bas artı perküsyon mevcut bileşime yıllar içinde gelişti.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

top