search
top

Metal Mobilya Hakkında

Metal Mobilya Hakkında
Merhaba günden güne artan metal mobilya akımı gitgide ilgi odağı olmaya devam ediyor.Modern metel mobilya sandalye,berjer,sehpa,bar servis arabası,yemek masası gibi birçok ürünlere hitap etmektedir metal mobilya ürünleri 4 çeşide ayrılmaktadır boyalı,krom,pirinç eskitme ve parlak prinç gibi çeşitleride bulunmaktadır genel olarak modern  mekan olarak tercih edilen ev veya cafe tarzı mekanlarda kullanılmaktadır. Bu modern en uyumlu şekli mermer ile tamamlanmasıdır.

Parlak Pirinç Sandalye

Parlak Pirinç Sandalye biraz maliyetli bir ürün olsada birçok zevkli kişilerin tercihi olmaktadır güzel bir ışıklandırma veya konumu ile çok şık duran bir metal sandalyedir. Bunun yanı sıra birçok ünlü mimarında tercihi olmaktadır.

Metal Ayaklı Üzeri Mermer Yemek Masası

Bu metal ayaklı masa son zamanların en trend metal ürünlerinden biri diyebiliriz birçok kişinin tercihi olmaktadır bunun yanı sıra şık ve zarif bir duruşuda sergilemektedir. Üzerindeki mermer bu masaya tamamen ağarlık katmaktadır ve daha şık göstermektedir.

Eskitme Pirinç Üzeri Mermer Orta Sehpa

Bu ürün parlak pirinçten biraz daha farklı olmaktadır. Daha sade fakat bir o kadar şık bir üründür. Eskitme pirinç ürünlerde parlaklık yoktur ancak kendine has ve fazlasıyla beğenilen bir modeldir.

www.archidecors.com

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

top